První pole dance příručka je na světě!

26
lis

První pole dance příručka je na světě!

Chcete znát správné názvosloví základních pole dance prvků? Zajímá vás, kde se nejčastěji chybuje a jaká průpravná cvičení jsou vhodná zařadit do tréninku? Pak si příručku určitě pořiďte!

Rok 2017 je pro pole dance významným milníkem; byl totiž oficiálně uznán mezi sporty a v České republice se dokonce podařilo otevřít novou akreditovanou odbornost Instruktor pole dance.

Doby, kdy veřejnost koukala na pole dancerky skrz prsty se začínají pomalu, ale jistě ztrácet. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyslyšelo žádost o novou samostatnou akreditaci pro instruktory pole dance. Ti tak nyní musí projít 150hodinovým školením z teoretických a praktických dovedností.

Ke školení vyšla i historicky první učebnice, která se hodí nejen budoucím lektorům, ale i nadšeným pole dancerkám, které se rády dozvědí spoustu zajímavých informací o:

  • baletu - jaký neskutečný workout se z něho dá připravit
  • "off the pole" - jaké cviky je dobré bezpečně umět, když se přihlásíte na pole dance a jak díky nim efektivně posílit, i když zrovna nemáte možnost trénovat na tyči
  • angličtina pro pole dance - ta se v dnešní době hodí jak lektorům, tak i ostatním pole dancerkám, které mají ve skupině cizince
  • zásobník posilovacích cviků v kapitole Pole Fitness
  • zásobník protahovacích cviků v kapitole Flexibility
  • návod, jak správně sestavit choreografii
  • a další užitečné tipy

Knihu si lze osobně vyzvednout ve studiu Vertigo pole fitness na Praze 2 nebo si o ní napsat na e-mail: recepce@pole-fitness.cz. Cena výtisku činí 340,-.

 

 

O autorovi

Pole dance trenérka, porotkyně a organizátorka soutěží. Pro své svěřence je především velká motivátorka a studnice zajímavých triků a informací. Jejím velkým koníčkem je podpora a rozvoj vzdělávání v pole dance.

Komentářů: 0

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Napište komentář