Pole dance tipy nejen pro instruktory

7
čvn

Pole dance tipy nejen pro instruktory

Nový projekt Pole Dance Encyclopedia odstartován! Spolu s našimi absolventy vytváříme zásobník zajímavých triků různé obtížnosti a různého zaměření. Vzniká tak užitečná a inspirativní kolekce, ke které se budete moci neustále vracet.

Cílem našeho akreditovaného školení je rozvíjet odbornou pole dance komunitu. S úspěšnými absolventy certifikace zůstáváme v kontaktu pomocí různých projektů, které v rámci EDPF Academy připravujeme. Jedním z nich je Pole Dance Encyclopedia, ze které budou moci čerpat inspiraci nejen pole dance instruktoři.

Celý projekt bude postupně představen v několika fázích, zatím se s ním seznámíme prostřednictvím prvních videí.

Obtížnost triků nebude omezena pouze na začátečníky. Půjde o modifikace základních triků či zcela neokoukané záležitosti, kterými můžete obohatit své osnovy/tréninky.

První videa jsme natočili s pole dance nadšenkyní a autorkou nesčetného množství tutoriálů - Soňou Kochovou (www.simplypole.cz).

 

Základní prvek Windmill Soňa provádí ve specifickém úchopu Cradle Spin Grip. Pokud byste trik chtěli upravit na těžší a efektnější verzi, můžete jej zakončit v provazu na zemi.

Nenechte si ujít žádné zajímavé video z naší dílny a přihlaste se k odběru videí na našem YouTube kanálu.

O autorovi

Pole dance trenérka, porotkyně a organizátorka soutěží. Pro své svěřence je především velká motivátorka a studnice zajímavých triků a informací. Jejím velkým koníčkem je podpora a rozvoj vzdělávání v pole dance.

Komentářů: 0

Zatím nebyl vložen žádný komentář.

Napište komentář